• Дневна соба
 • Спална соба
 • Кујна и вечера
 • Градина и двор
 • Ходник и влез
 • Друго место
 • 01

  Квалитет на материјалот

  Високиот стандарден квалитет на материјалот е основен центар на нашата производна политика за да им понудиме издржливи производи на нашите драги клиенти.

 • 02

  Фина изработка

  Нашиот тим произведува мебел од дрво, железо и метал за вашата употреба во домот и кујната со посебен изведбен дизајн со многу стилови на избор.

 • 03

  Конкурентна цена

  Конкурентната цена и услугата по продажбата ќе останат вредноста на нашето корисничко искуство.

 • Уметноста и декорацијата на железната уметност

  Самата железна уметност е производ, но и уметничко дело или украс.Во модерната декорација на околината, декорацијата со железо е сè попопуларна меѓу луѓето.За разлика од минатото, железната уметност најмногу се користи во градежните компоненти, сега железната уметност влезе во домашната средина како еден вид украс.Т...

 • Решетка за складирање, железна уметничка мрежа за славни личности

  Во денешно време, кога патуваат, секој претпочита да резервира дом, кој не само што е полн со човечки допир, туку има и различни стилови и теми за облекување, што внесува чувство на креативност при патувањето.Меѓу нив, најпопуларна декорација е ins style.Едноставниот, но литературен дизајн го прави секој де...

 • Сè што треба да знаете за нашата трпезариска маса Orion Industry and Trade Co. Ltd.

  Трпезаријата е местото каде што вашите гости и споделуваат важни оброци со семејството. Трпезариската маса е без сомнение централниот дел на трпезаријата.Купувањето нова трпезариска маса е исклучително лично искуство поради многу причини.Има толку многу стилови и материјали на пазарот.Да водиме...

 • Анализа на пазарот на мебел

  Преглед и класификација на индустријата за мебел 1. Преглед на мебел Мебелот во широка смисла се однесува на сите видови прибор неопходни за човечките суштества да одржуваат нормален живот, да се вклучат во производство на работна сила и да вршат општествени активности.Оваа категорија ги опфаќа речиси сите еколошки производи...

 • ванмеи жуту

ЗА НАС

Основана во 2013 година, OI & T Co., Ltd. се наоѓа во областа Личенг, градот Куанжу во провинцијата Фуџијан, ПР на Кина.Индустрискиот погон OI & T Co. Ltd зафаќа површина од 2.200 квадратни метри со 120 вработени професионални работници и искусен тим од водечки менаџери.Нашите главни производи се вклучени, но не ограничувајќи се на домашни производи од метал, дрво и мозаик;внатрешен и надворешен мебел како маси, столици, штандови за растенија, лавици за саксии, домашен декор и украсни метални животни во градината.Ние нудиме OEM услуги и прифаќаме приспособени нарачки од нашите главни клиенти од Северна Америка, Европа, Австралија, Блискиот Исток, Јапонија и други земји.

 • Ние сме потврдена меѓународна компанија.Купувајте со нас со доверба

  Ние сме потврдена меѓународна компанија.Купувајте со нас со доверба

 • Задоволство на клиентите и 100% позитивен преглед

  Задоволство на клиентите и 100% позитивен преглед

 • Материјали за рециклирање и еколошки производи

  Материјали за рециклирање и еколошки производи