• Dhoma e Ndenjes
 • Dhoma e gjumit
 • Dhoma e kuzhinës dhe e darkës
 • Kopsht & Patio
 • Korridor&Hyrja
 • Vend Tjetër
 • 01

  Cilësia e materialit

  Cilësia e materialit me standard të lartë është një qendër thelbësore e politikës sonë të prodhimit për të ofruar produkte të qëndrueshme për klientët tanë të dashur.

 • 02

  Punim i shkëlqyeshëm

  Ekipi ynë i materialeve prodhon mobilje prej druri, metali hekuri dhe qelqi për përdorim në shtëpinë dhe kuzhinën tuaj me një dizajn të veçantë punimi me shumë stile të zgjedhura.

 • 03

  Çmimi konkurrues

  Çmimi konkurrues dhe shërbimi pas shitjes do të mbeten vlera e përvojës sonë të klientit.

 • Arti dhe dekorimi i artit të hekurit

  Vetë arti i hekurit është një produkt, por edhe një vepër arti apo dekorimi.Në dekorimin e mjedisit modern, dekorimi i hekurit është gjithnjë e më i popullarizuar në mesin e njerëzve.Ndryshe nga dikur, arti i hekurit përdoret më së shumti në komponentët e ndërtimit, tani arti i hekurit ka hyrë në mjedisin e shtëpisë si një lloj dekorimi.T...

 • Raft magazinimi, shtëpi artistike prej hekuri në rrjetë për të famshëm

  Në ditët e sotme, kur udhëton, të gjithë preferojnë të rezervojnë një shtëpi, e cila jo vetëm është e mbushur me prekje njerëzore, por ka edhe stile dhe tema të ndryshme për t'u veshur, duke sjellë një ndjenjë kreativiteti në udhëtime.Midis tyre, dekorimi më i njohur është stili ins.Dizajni i thjeshtë por letrar e bën çdo de...

 • Gjithçka që duhet të dini për tryezën e ngrënies Orion Industry and Trade Co. Ltd. Dhoma e ngrënies është vendi ku mysafirët tuaj dhe ndajnë ushqimet e rëndësishme me familjen. Tavolina e ngrënies është pa dyshim qendra...

  Dhoma e ngrënies është vendi ku mysafirët tuaj dhe ndajnë ushqime të rëndësishme me familjen. Tavolina e ngrënies është pa dyshim pjesa qendrore e një dhome ngrënieje.Blerja e një tavoline të re ngrënieje është një përvojë jashtëzakonisht personale për shumë arsye.Ka kaq shumë stile dhe materiale atje në treg.Le të udhëzojmë ...

 • Analiza e tregut të mobiljeve

  Vështrim i përgjithshëm dhe klasifikimi i industrisë së mobiljeve 1. Vështrim i përgjithshëm i mobiljeve Mobiljet në një kuptim të gjerë i referohen të gjitha llojeve të enëve të nevojshme për qeniet njerëzore për të mbajtur jetën normale, për t'u angazhuar në prodhimin e punës dhe për të kryer aktivitete shoqërore.Kjo kategori mbulon pothuajse të gjitha produktet mjedisore...

 • wanmei zhutu

PËR NE

E themeluar në vitin 2013, OI & T Co., Ltd. ndodhet në rrethin Licheng të qytetit Quanzhou në provincën Fujian, PR të Kinës.Fabrika industriale OI & T Co. Ltd mbulon një sipërfaqe prej 2200 metrash katrorë me 120 personel punëtorësh profesionistë dhe ekip me përvojë të menaxherëve kryesorë.Produktet tona kryesore janë të përfshira, por pa u kufizuar në produktet e shtëpisë prej metali, druri dhe mozaiku;Mobilje të brendshme dhe të jashtme si tavolina, karrige, stenda për bimë, rafte për vazo lulesh, dekor shtëpie dhe kafshë metalike dekorative të kopshtit.Ne ofrojmë shërbime OEM dhe pranojmë porosi të personalizuara nga klientët tanë kryesorë nga Amerika e Veriut, Evropa, Australia, Lindja e Mesme, Japonia dhe vende të tjera.

 • Ne jemi kompani ndërkombëtare e verifikuar.Blini me ne me besim

  Ne jemi kompani ndërkombëtare e verifikuar.Blini me ne me besim

 • Kënaqësia e klientëve dhe komente 100% pozitive

  Kënaqësia e klientëve dhe komente 100% pozitive

 • Materiale të riciklueshme dhe produkte miqësore me mjedisin

  Materiale të riciklueshme dhe produkte miqësore me mjedisin